Kredyt Bank wprowadza platformę do zakładania lokat online.

Data:
10.04.2012
Komentarzy:
1 »

Kredyt Bank po informacji o przejęciu banku przez hiszpański Santander Bank wyraźnie nabrał tempa w oferowaniu nowych produktów. Nowością wprowadzoną na początku kwietnia jest platforma internetowa www.kb-direct.pl, która umożliwia zakładanie lokat online.

Moment na uruchomienie platformy wydaje się idealny. Wraz z końcem marca z rynku zniknęły lokaty antypodatkowe. Tym samym posiadacze oszczędności wraz z początkiem kwietnia zaczęli rozglądać się za nowymi ofertami, niekoniecznie w swoim dotychczasowym banku. Co zatem oferuje Kredyt Bank w ramach nowej platformy?
Przede wszystkim oferuje lokaty dla każdego, nie tylko dla swoich dotychczasowych klientów. Aktualnie dostępna lokata oprocentowana jest na 6,5% w skali roku.
Czas trwania to 6 miesięcy, minimalna kwota to 1000 zł. Ważne jest to, że muszą to być nowo wpłacone środki.

www.kb-direct.pl to wyraźna odpowiedź na takie platformy jak GetinOnline.pl czy BGZoptima.pl, które oferują klientom minimum formalności, maksymalne korzyści. Kwestią tygodni będzie z pewnością pojawienie się na nowej platformie Kredyt Banku kolejnych produktów depozytowych.

  • Podziel się wpisem: Wykop Facebook Blip

Komentarze

One Response to “Kredyt Bank wprowadza platformę do zakładania lokat online.”

Odpowiedz:

  • Intensedebate
  • Connect
  • Twitter
  • OpenID

Wykonanie Serwisy internetowe