Na lokacie nocnej zarobisz więcej niż na tradycyjnej – takie rzeczy tylko w Idea Banku.

Data:
13.09.2012
Komentarzy:
1 »

Aż 7% na lokacie nocnej oferuje Idea Bank mikroprzedsiębiorcom, którzy posiadają nadwyżki finansowe.
Klienci innych banków posiadających w swojej ofercie lokaty overnight mogą im tylko pozazdrościć. Zerkając na pierwszy z brzegu ranking lokat terminowych widać jak na dłoni, że propozycja Idea Banku jest jedną z najlepszych, również wśród klasycznych lokat dla klientów indywidualnych.

Idea Bank porównał oferty 12 banków, które oferują lokaty nocne. Większość z nich jest oprocentowana na ok. 3%. Na tym tle 7% wygląda więc naprawdę atrakcyjnie. Co ciekawe, lokaty nocne kojarzone są zazwyczaj z produktem dla firm o znaczących zasobach finansowych. Idea Bank idzie pod prąd, ustalając minimalną kwotę lokaty na 1000 zł. Przy tak niewielkich wymogach, niemalże każdy mikroprzedsiębiorca może na noc przelać środki na lokatę, a rano wrócą one na konto firmowe. Dzięki temu pieniądze nie leżą bezczynnie.

Czy lokata nocna Idea Banku ma jakieś słabe strony?
Tak, choć trudno to nazwać słabą stroną. Lokata wymaga bowiem codziennego odnowienia poprzez złożenie dyspozycji. Nie dzieje się to samodzielnie jak ma to miejsce w większości banków. W zamian za wysokie oprocentowanie warto poświęcić codziennie chwilę czasu na złożenie dyspozycji.

Z całą pewnością nowa lokata doskonale wpasowuje się w działania reklamowe banku, który kilka dni temu wprowadził do swojej oferty kilka nowych usług na mikroprzedsiębiorców.

Idea Bank, lokaty Idea Bank, lokata nocna Idea Bank, lokata nocna dla firm

  • Podziel się wpisem: Wykop Facebook Blip

Komentarze

One Response to “Na lokacie nocnej zarobisz więcej niż na tradycyjnej – takie rzeczy tylko w Idea Banku.”

Odpowiedz:

  • Intensedebate
  • Connect
  • Twitter
  • OpenID

Wykonanie Serwisy internetowe