Planujesz zakup telewizora lub pralki? – z Kredyt Bankiem dostaniesz częściowy zwrot wydatków.

Data:
21.11.2012
Komentarzy:
0 »

Kilka dni temu w jednym z wpisów wspomniałem o bankach, które kuszą klientów możliwością obniżki rachunków domowych. To drugi obok moneyback sposób odzyskania części wydawanych pieniędzy. Dziś Kredyt Bank poinformował o nowej ofercie skierowanej do wybranych klientów.

Jest to nieco poszerzona wersja moneyback. Każdy posiadacz prestiżowej karty kredytowej Kredyt Banku może liczyć na 3% zwrotu kwoty wydanej na sprzęt RTV/AGD. Co istotne maksymalna kwota jaką można otrzymać to 750 zł. To sporo jeśli porównamy limity dla podobnych transakcji w innych bankach. Co działa na plus oferty Kredyt Banku to dodatkowa gwarancja na sprzęt na 24 mce dłużej niż tradycyjna, którą otrzymuje się w ramach akcji zwrotu 3% rachunku.

Jeśli zatem ktoś planuje przed świętami wymianę jakiegoś domowego sprzętu i jest posiadaczem karty Kredyt Banku może się skusić na nową ofertę. Nie mniej jednak kluczem do skorzystania z niej jest posiadanie jednej z prestiżowych kart: Visa Gold Kredyt Bank/WARTA, World MasterCard i MasterCard Platinum, oraz posiadanie ROR w banku.
Małym ukłonem w stronę pozostałych klientów jest umożliwienie im wzięcia udziału w promocji, o ile założą konto i wyrobią sobie jedną z w/w kart. Akcja trwa do 31 stycznia 2013 roku, więc jest chwila do namysłu.

  • Podziel się wpisem: Wykop Facebook Blip

Komentarze

Odpowiedz:

  • Intensedebate
  • Connect
  • Twitter
  • OpenID

Wykonanie Serwisy internetowe