Starasz się o kredyt – sięgnij po nowy raport w BIK

Data:
15.11.2013
Komentarzy:
0 »

Biuro Informacji Kredytowej przygotowało nowość dla wszystkich klientów, którzy planują ubiegać się o kredyt, ale również dla tych, którzy chcieliby sprawdzić jak wygląda ich aktualna historia kredytowa.

Profil Kredytowy Plus – taką nazwę otrzymał produkt, który umożliwia sporządzenie jednorazowego raportu pełnej historii kredytowej wraz z oceną punktową, od której jak wiadomo wiele zależy. Im lepsza ocena tym większe szanse na kredyt lub jego warunki.

Jak podaje BIK w swojej informacji prasowej Profil Kredytowy Plus powstał przede wszystkim z myślą o klientach, którzy planują zaciągnięcie kredytu i chcieliby poznać swoją sytuację w BIK zanim udadzą się do banku. Jest to rozsądne posunięcie, gdyż dzięki wglądowi do raportu można się dowiedzieć, czy nie mamy jakiś opóźnień itp. które mogą rzutować na postrzeganie nas jako klientów przez bank. Wiele z takich spraw można w miarę sprawnie „wyprostować” i podejść do kredytu za 2-3 miesiące, gdy opóźnienia, zaległości znikną lub przynajmniej nie będą aktualne.

Aby sprawdzić swoją historię kredytową w ramach Profil Kredytowy Plus wystarczy założyć konto na portalu www.bik.pl i zamówić pakiet za 36 zł.

Biuro Informacji Kredytowej zapewnia, że dane zaprezentowane w raporcie są klarowne i przejrzyste na tyle, aby każdy mógł bez problemu uzyskać pełen obraz swojej kredytowej historii. Za wspomniane 36 zł z pewnością warto nabrać pewności co do stanu posiadanych zobowiązań. Więcej na stronie www.bik.pl

  • Podziel się wpisem: Wykop Facebook Blip

Komentarze

Odpowiedz:

  • Intensedebate
  • Connect
  • Twitter
  • OpenID

Wykonanie Serwisy internetowe